Kas ir audzētava LV*Gentle Tomson:

LV*Gentle Tomson ir neliela Svētās Birmas kaķu audzētava Latvijā. Audzētava ir reģistrēta starptautiskā organizācijā FIFe (Federation International Feline). Pirmais audzētavas kaķis bija kaķene Dyja Klaudia*EST, kura 2002.gadā tika ievesta no Igaunijas. 2004.gadā kaķenei bija pirmais brīnišķīgs kaķēnu metiens. 2009.gadā audzētavā pievienojās otra kaķene Merveille Neige de Saphir*RU (Nikucīte) , kura atceļoja no Krievijas. Šai kaķenei bija fantastiski izstāžu rezultāti, šobrīd bauda mierīgas vecumdienas un turpina priecēt ik dienu. Tieši 2009.gadā tika reģistrēts audzētavas vārds „LV*Gentle Tomson”. 2010.gadā tika ievests runcis Cooper van de Simonas*NL no Nīderlandes, 2012.gada beigās smalkais kungs Sucette Uturn*UK no Anglijas, 2017.gadā runcis no sadarbības audzētavas – IT*Faerie Kiss Chan Chan no Itālijas. Audzētavā ir dzimuši vairāki skaisti kaķi, kuri tiek izmantoti šķirnes paplašināšanas programmā.
LV*Gentle Tomson nav klasiska „kaķu audzētava”. Šobrīd var teikt, ka „LV*Gentle Tomson” ir draugu/domubiedru grupa, kuru hobijs un mīlestība ir Svētās Birmas kaķi. Mūsu audzētavas Svētās Birmas kaķi dzīvo vairākās ģimenēs, kā pilnvērtīgi ģimenes locekļi. Kaķiem tiek nodrošināta individuāla uzmanība, daudz mīlestības un profesionāla kopšana. Lai spētu saglabāt līnijas, taču nekoncentrētu kaķus vienā „kaķu fermā”, audzēšanas programmā piedalās vairāki kaķu mīļotāji.

Mums ir labi izstāžu rezultāti!

Mūsu kaķi ar labiem rezultātiem piedalās starptautiskajās FIFe izstādēs. Audzētava LV*Gentle Tomson ir saņēmusi apalvojumu – II vieta nominācijā „2016.gada labākā audzētava Latvijā” (visas kategorijas). Vairāki mūsu kaķi ir Nacionālie uzvarētāji, kā arī ieguvuši daudzas citas godalgas.
Mēs strādājam pie tā, lai mūsu audzētavas kaķi būtu „īsti savas šķirnes pārstāvji”, patstāvīgi papildinam mūsu kaķu ciltsrakstus ar jaunām līnijām, cenšamies radīt nākošās paaudzes vēl skaistākas par saviem vecākiem. Vienlaicīgi neaizmirstam par kaķu veselību un mīlīga rakstura attīstīšanu.

Kā mēs audzinam kaķēnus:

Visi audzētavas kaķēni saņem nedalītu mīlestību un izaug ģimenes apstākļos. Kaķēni tiek apmācīti apmeklēt kastīti jau 5 nedēļu vecumā. Mēs pieliekam visas pūles, lai sekmētu katra kaķēna mīlīga rakstura attīstību. Mēs apzināmies, ka audzinām kādam topošo „ģimenes locekli” vai „labāko draugu”, tādēļ kaķēnus audzinām „kā pašu bērnus”.
Mūsu kaķi un kaķēni netiek turēti būros, netiek turēti vietās, kur koncentrējas daudz kaķi, netiek ekonomēts uz to kopšanu un barošanu utml. Parasti pieaugušie kaķi paliek savās dzīvesvietās arī pēc kastrācijas/sterilizācijas un bauda dzīvi.

Ja vēlaties kaķēnu:

Kaķēni audzētavā ir pieejami ne biežāk kā dažas reizes gadā. Visi kaķēni tiek reģistrēti FIFe (Federation International Feline) un katram kaķēnam tiek noformēti ciltsraksti. Kaķēni uz jaunamām mājām var dotiesne jaunāki kā 13 nedēļas veci, pilnībā vakcinēti, ar uzstādītu mikročipu, ar noformētu Eiropas Savienības pasi.
Lūdzu informējiet par savu noteiktu vēlmi  rezervēt kaķēnu (arī tad, ja tas plānots pēc gada). Ja tikai apjautājaties par pieejamiem kaķēniem, tas nenozīmē, ka esat pieteicies uz kaķēnu. Kā arī, ja esat pieteicies uz kaķēnu, lūdzam laiku pa laikam apjautāties par kaķēniem, lai zinām, ka kaķēnu joprojām gaidāt. Piesakoties uz kaķēnu, lūdzam arī nedaudz pastāstīt par sevi. Kā ar mums sazināties: Tel. (+371) 29428491 e-mail: birman@birman.lv

Mūsu īpašie draugi:

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider